Na jihu Moravy končí letošní seriál Bodovacích turnajů mládeže ČR ve stolním tenisu.

 

S eriál Bodovacích turnajů mládeže České republiky ve stolním tenisu sezony 2018/2019 má o nadcházejícím víkendu na programu své závěrečné dějství. Uskuteční se na jihu Moravy. Sportovní hala v Hluku hostí v sobotu 16. března a v neděli 17. března již 34. ročník Turnaje přátelství – bodovací turnaje kategorie A dorostu a staršího žactva.

Ve Valticích ve stejné dny uspořádá Městský sportovní klub Břeclav z.s. pod záštitou Blackstone Sport Agency s.r.o. závěrečné “bodováky“ nejmladších věkových kategorií. V sobotu 16. března bude valtická sportovní hala hostit ZFP GROUP CUP – bodovací turnaj mladšího žactva, následující den se zde uskuteční GUMOTEX CUP – bodovací turnaj nejmladšího žactva.

Propozice 34. ročníku Turnaje přátelství v Hluku ZDE: BTM_ČR_Hluk_2019_-_propozice

Propozice Bodovacích turnajů mládeže ve Valticích ZDE: BTM_ČR_Valtice_2019_-_propozice

Nasazovací žebříčky mládeže (stav k 5.3.2019)

Šestice nejlepších hráčů a hráček dle věkových kategorií:

DOROSTENCI

1. Tomáš MARTINKO (TJ Ostrava KST, ročník 2002), 2. Radim BAKO (SKST Baník Havířov, 2001), 3. František ONDERKA (TJ Ostrava KST, 2002), 4. Šimon BĚLÍK (TTC Ostrava 2016, 2004), 5. Radek Skála (TTC MS Brno, 2002), 6. Michal BLINKA (SKST Liberec, 2001).

DOROSTENKY

1. Zdena BLAŠKOVÁ (SK Dobré, ročník 2001), 2. Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ (Baník Havířov, 2001), 3. Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno, 2003), 4. Anna KLEMPEREROVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2, 2003), 5. Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov, 2003), 6. Kristýna PĚNKAVOVÁ (SKST Vlašim, 2002).

KADETI

1. Šimon BĚLÍK (TTC Ostrava 2016, ročník 2004), 2. Ondřej KVĚTON (TJ Jiskra Domažlice, 2004), 3. Vít KADLEC (TJ Ostrava KST, 2005), 4. Matyáš LEBEDA (TJ Sokol PP Hradec Králové 2, 2005), 5. Bořek OTÁHAL (SK Přerov), 6. Jan PISÁR (KST Rakovník, 2004).

KADETKY

1. Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha, ročník 2005), 2. Tereza BÁRTOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2, 2005), 3. Patricie SEGETOVÁ (TJ Sokol Děhylov, 2004), 4. Nela HANÁKOVÁ (Baník Havířov, 2004), 5. Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník, 2006), 6. Barbora BŘEZINOVÁ (TJ Ostrava KST, 2004).

MLADŠÍ ŽÁCI

1. Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha, ročník 2005), 2. Tomáš KMENT (SKST Baník Havířov, 2006), 3. Jindřich MORÁVEK (Jiskra Strážnice, 2007), 4. Jakub HITZGER (HB Ostrov Havlíčkův Brod, 2006), 5. David SOCHOR (AC Sparta Praha, 2007), 6. Lukáš SVOBODA (HB Ostrov Havlíčkův Brod, 2006).

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

1. Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník, ročník 2006), 2. Adéla SAZIMOVÁ (SK Dobré, 2006), 3. Vendula ŠICHANOVÁ (SK Dobré, 2007), 4. Adéla ZOUBKOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové, 2006), 5. Veronika MAZALOVÁ (TJ Olympia Bruntál, 2006), 6. Kateřina ĎULÁKOVÁ (KST Zlín, 2006).

NEJMLADŠÍ ŽÁCI

1. Petr HODINA (TTC Libín Prachatice, ročník 2008), 2. Jan ŠKALDA (SK Dobré, 2009), 3. Martin SLANÝ (SKST Baník Havířov, 2008), 4. Karel JEDLIČKA (KST Apollo Ústí nad Labem, 2008), 5. Ondřej HERMAN (TJ Ostrava KST, 2008), 6. Tadeáš VRŠOVSKÝ (KST Apollo Ústí nad Labem, 2009).

NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ

1. Veronika POLÁKOVÁ (SKST Vlašim, ročník 2008), 2. Anna HOLEJŠOVSKÁ (SKST Vlašim, 2008), 3. Veronika JANŮ (TJ Jiskra Humpolec, 2008), 4. Tereza KOVAŘÍČKOVÁ (SK Dobré, 2009), 5. Romana GLÜCKOVÁ (TJ Granitol Moravský Beroun, 2008), 6. Anežka TRUNĚČKOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové, 2008).

Aktuální informace o stavu přihlášek na VI. BTM najdete zde: http://prihlasovani.sjm-pinec.cz/

Zanechat komentář